Takvim

Takvim

Masa takvimleri, her iş yerinde mutlaka bulunan olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Önemli günlerin tarihlerini hatırlamak, zaman yönetimini iyi yapmak gibi çalışanların verimliliğini de sağlayan çok önemli özellikleri vardır.

Üçgen piramit masa takvimleri hem uygun fiyatlı olmaları hem de boyutlarının kullanışlı olması sebebi ile en çok tercih edilen masa takvimlerinden biridir. Genellikle şirketler tarafından promosyon ürünü olarak kullanılırlar. Şirketler kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı promosyon üçgen piramit takvimleri aracılığı ile hem müşteri memnuniyeti sağlarlar hem de bilinirlik oluştururlar.

Sanat Reklam Ajansı üzerinden A4 ebat ve 350 gr. mat kuşe kağıt özelliklerdeki üçgen masa takvimini en uygun fiyatlarla ve en iyi kalitede bastırabilirsiniz. Üçgen masa takvimi fiyatları seçeceğiniz adede göre değişkenlik göstermektedir. Sanat Reklam Ajansı ile promosyon üçgen masa takvimi siparişlerinizi hemen kolaylıkla verebilirsiniz. Sipariş için tek yapmanız gereken istediğiniz ürün adedini  seçmek ve bize bildirmek. Siparişiniz ardından ürünlerinizi Sanat Reklam Ajansı’nın ücretsiz kargo fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.

Piramit Takvim
Hemen Ara
Whatsapp Mesaj Kutusu
Gönder