Roll Up

Roll Up

Alüminyum dan üretilmiş, oldukça hafif olan ürün her yere rahatlıkla taşınabilmesinden dolayı tercih edilmektedir, otomatik mekanizması baskıyı kendiliğinden içerisine sarar. Rollup’ ların üzerine vinly baskı, saten baskı veya kağıt baskı uygulaması yapılmaktadır. Üretimi en hızlı olan ürünümüzdür, Mekanizma sağlam olduğu sürece görsel değişimi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ürün iç mekan kullanıma uygundur, rüzgar almayan dış mekan alanlarda da kullanılabilir fakat garanti kapsamı iç mekan kullanımı için geçerlidir.

Kurulumu çok kolaydır, dakikalar içinde kurarak reklam ve tanıtımınızı yapmaya başlayabilirsiniz, Kurulum için ürünü çantasından çıkarın ayaklarını çevirerek açın alüminyum borusunu açarak takın daha sonra görseli yukarıya doğru çekerek alüminyum boruya takın, hepsi bu kadar.

Kullanım alanlarına örnek olarak, alışveriş merkezleri, fuar standları ve fuar alanları, mağazalarda, kongrelerde, sergilerde, organizasyonlarda, toplantı ve basın açıklamalarında, tv programlarında gibi geniş kullanım alanı vardır.

Roll Up
Hemen Ara
Whatsapp Mesaj Kutusu
Gönder