Kartvizit


Kartvizit

Kartvizit, en basit tanımıyla şahıslar ya da firmalar için hazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır. Kartvizitte adı yazan kişi bir firmada çalışıyorsa kartın üzerinde tam adı, şirketteki pozisyonu, iletişim bilgileri ve şirketin iletişim bilgileribulunur. Bu kartvizit sayesindemüşteriler, ihtiyaç anında kolaylıkla kartın sahibine ulaşabilirler. Yani kartvizitler, kolay yolla müşterinin aklında yer edilmesini sağlar.

Genellikle 5.5 x 8.5 cm ölçülerine sahip olan klasik kartvizitler, kurumsallığı, güveni veiş ciddiyetini yansıtırlar. Yeni bir iş ilişkisi kurulacağı zaman müşterinin görüşme sonunda talep edeceği ilk şey kartvizitiniz olacaktır. Bu talep karşısında olumsuz yanıt vermek ise karşı taraftagüvensizlik oluşturacağı için iş kaybına neden olması oldukça muhtemeldir.

Kartvizit hatırlanmanızı sağlar. İş dünyasında süreklilik oldukça önemlidir. Bir kere iş yaptığınız bir şahıs ya da firma, yeni bir ihtiyaç halinde üzerinde iletişim bilgileriniz yazan kartvizitiniz sayesindesize ulaşır. Bağımsız çalışıyorsanız adınız ve iletişim bilgileriniz, birfirmada çalışıyorsanız firmanızın adı ve çalıştığınız pozisyon ile iletişim bilgileriniz sizi kolay ulaşılabilir kılacaktır.

Sanat Reklam Ajansı olarak biz siz değerli müşterilerimize her çeşit ve her ebatta kartvizit tasarımı yapmaktayız
En çok tercih edilen kartvizitimiz 600 gr sıvamalı kartvizitlerimizdir.

Diğer çeşitlerimiz olarak
Tek yüz baskılı parlak veya mat selofonlu
Çift yüz baskılı parlak veya mat selefonlu
Fantazi kağıt (Tuale) kartvizit
Altın yaldız kartvizit
Laklı kartvizit
Bu tarz ürünlerimizi Sanat Reklam Ajansı olarak siz değerli müşterilerimize en uygun ve en ucuz fiyatlarla sunmaktayız.

Kartvizit
Hemen Ara
Whatsapp Mesaj Kutusu
Gönder