Kapaklı Dosya

Kapaklı Dosya

Dosya ürünleri arasında iç bölümünde yer alan cep kısmı ile oldukça kullanışlı bir işle sunan cepli dosya ürünleri, birçok alanda kullanıma sunulur. Belge depolama bölümü ile özellikle iş için gerekebilecek bir ofis malzemesidir. Belirli ölçülerde üretilebilen cepli dosyaların, firmanıza ait olduğunu belli edecek tasarımlar ile zenginleştirilmesi de baskı firmaları tarafından kolayca yapılır.

Cepli dosyalar aynı zamanda sunum dosyası olarak da bilinir ve sunum belgelerinin bir arada yer almasında yardımcı olur. Bir firmayı diğerlerinden ayırma konusunda, cepli dosyanın tasarımı ve kullanımı etkili olacaktır. Şirkete ait katalog ve bültenlerin dağıtılmasında da, daha şık ve etkili bir sunum sağlayacaktır. Firmanızın kurumsal kimlik çalışma ve ürünleri içerisinde, mutlaka reklam ve tanıtım konusunda da etkili olacak olan cepli dosyaların temini ve ilgili yerlere dağıtılması gerekmektedir.

Malzemesinden tasarımına, kullanım alanlarına göre şekillendirilmesinden firmalara olan etkisine kadar cepli dosyaların üretimi için birçok özelliği saymak da mümkündür. Genel olarak cepli
dosyalarda 250-300 gr kuşe kağıt tercih edilir. Ebat olarak 31X44 cm olarak kullanılmaktadır.

Sanat Reklam Ajansı olarak daha yüksek gramaj veya farklı ebatlarda size en uygun ve en ucuz fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Kapaklı Dosya
Hemen Ara
Whatsapp Mesaj Kutusu
Gönder