Hakkımızda

İyi fikirler, iyi beyinler ile üretilir.

Biz Kimiz?

2006 yılından günümüze birçok firmayla iş ortaklığı yaparak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta olan Sanat Reklam, En uygun fiyatlarla, ürün ve servis garantisiyle, zamanında ve gününde gerek teslim gerek montajıyla müşteri memnuniyetini benimsemiş her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Hem Ajanslık hizmeti hemde Üretici Firma olarak birçok işi kendi iş ortaklarıyla ve profesyonel kadrosuyla yapmaktadır.Müşteri odaklı hizmet anlayışı, kaliteden ve servisten ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini bir görev olarak benimsemiştir.Hızla büyüyen teknolojiye ayak uydurabilmek için yenilikleri takip etmekteyiz.Çalıştığımız firmalar büyük küçük ayırt etmeksizin hizmette sınır tanımıyoruz.

 

Müşterilerimize en uygun fiyatlarla alternatif seçeneklerle işlerini kolaylaştırmak ve kalıcı müşteri portföyü oluşturmak için 7/24 saat hizmett vermekteyiz.Müşterilerimize sunduğumuz hizmet işlerini kolaylaştırmak için tabela, reklam, matbaa, promosyon, stand, display, reklam malzemeleri, teknik servis, bakım onarım, dijital baskı, araç kaplama, bayi tabeları, yönlendirme sistemleri ve satış hizmeti vererek tek bir noktada işlerinizi yapabilmek için hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı matbaa sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef
edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite her zaman güven,
güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir” İlkesiyle Sanat Reklam kaliteyi her zaman kendine
bir görev edinmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir reklam ajansı
olmak için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisini yapmaya çalışacağız.

Vizyonumuz

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde,
en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

1 %
Grafik Tasarım
1 %
Web Tasarım
1 %
Matbaa
1 %
Reklamcılık

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Atölyemize işlerimizi getiririz. Hamurunu güzelce oturup saatlerce yoğururuz. Belirledigimiz tariflerden yola cıkıp, farklı sentezler oluştururuz. Sonra o işlerimizi fırına titizlikle atarız. Zamanını ayarlar onları güzelce pişiririz. Fırından alıp şekillendiririz içine farklı tatlar veririz. Malzemeden kaçmayıp sizin beğeninize sunarız. Siz kahvenizi içerken biz çalışırız.

Müşterimizin tüm rakiplerini mutlaka inceleriz. Farklı sektörlerden pek çok markaya yoğun kampanyalar yaptığımız için sağlam bir araştırmacı kimliğe sahibiz. Hiç reklam çalışması yaptırmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz. Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklamverene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak için yardımcı olmayı biliriz. Planlamadan, pazarlama aktivitelerini ivmelendirmek için strateji oluşturmaya kadar her adımda devreye girer, yol gösterici oluruz.

Sanat Reklam, pazarlama iletişimi çözümleri ve tasarım hizmetleri alanında başarıya odaklı ve yaratıcı hizmetler sunarak özgün ve iz bırakan projeler geliştirip hayata geçirme anlayışıyla çalışır. İş hedeflerine uygun bir içerik yaklaşımıyla, yaratıcı, anlaşılır ve estetik tasarımlarıyla, markanıza değer katan yaratıcılık ilkesiyle, her biri kendi içinde özgün çözümler hazırlar.

Hazırlanan reklam ve tasarım çalışmaları yapılan kurumun şapkasını giyerek bu serüvene başlamak, kurumun müşterisini -hedef kitlesini- hissetmek, anlamak ve ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek Sanat’ın müşteri merkezlilik yaklaşımının çerçevesini çizer.

Bu çerçevede, Ajansımızın 13 yıllık birikimi, uzman müşteri
ilişkileri ve tasarım ekibi ile müşterinin yakınında değil, yanındadır .

Hemen Ara
Whatsapp Mesaj Kutusu
Gönder