Görsel Tasarım

Görsel tasarım

Kurumların hedef kitlesine daha hızlı bir şekilde ulaşması ve marka bilinirliğini artırmasına yönelik kreatif kampanyalar geliştiriyoruz. Markanın karakterini ve kimliğini oluşturmak, akıllardaki yerini sağlanlaştırmak, marka değerini artırmak ya da yeni bir haber vermek… Dijital ya da geleneksel mecralarda yaratmak istediğiniz etki için stratejistlerimiz, reklam yazarlarımız, görsel tasarımcılarımız, proje yöneticilerimiz sizlere yeni fikirlerini sunmak ve bu fikirleri hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter, Blogger, Linkedin, Instagram gibi daha bir çok sosyal ağlara markanıza ait özel bir sayfa düzenlemesi, takip ve güncellenmesi gibi hizmetler veriyoruz. Sanat Reklam genç ve yaratıcı, sosyal medya’da kendini kanıtlamış uzman kadrosuyla birlikte Sosyal Medya’ya yönelik kampanya stratejileri, sosyal medya tasarımları, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, Facebook ve Twitter uygulamalarını markanız için tasarlar, geliştirir ve hedef kitlenize en doğru biçimde ulaştırır.

Web Tasarım & Yazılım

Sanat Reklam, dijital medya ve interaktif kampanya süreçleri konusunda müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, salt internet reklam çeşitlerinden viral tanıtım gibi kompleks tanıtım tekniklerine kadar müşterilerine çeşitli çözümler sunmaktadır. Kurumsal site, kampanya destekçisi mikro site, yaratıcı banner çalışmaları markanın aktüel çalışmalarına uygularken, mailing ile kampanyanın duyuru ve bilinirliğie yönelik ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar.

Hemen Ara
Whatsapp Mesaj Kutusu
Gönder