Broşür

Broşür

Ürünlerini ve verdiği hizmetleri tanıtmak isteyen birçok firma broşür kullanmayı tercih eder. Broşürler diğer reklam araçlarına oranla daha ekonomik ve pratik bir reklam materyalidir. Broşür, firmanızın daha profesyonel ve uzman görünmesine katkıda bulunur. Ayrıca ürünlerinizin daha aktif bir şekilde tanıtılabilmesi için de yardımcı olur. Broşür tasarlatmakta ve dağıtmaktaki amaç, ürün hakkında daha doğru ve net bilgiler vererek müşterinin ilgisini çekmektir. Bu şekilde ürün, hizmet ve kampanyalarınız tanıtılmış olur ve aynı zamanda da marka bilinirliği artırılmış olur.

Hazırladığınız broşür ile müşteriye kendinizi anlatacağınız için etkili ve iyi hazırlanmış, detaylara dikkat edilmiş bir tasarım hazırlatmak çok önemlidir. Broşür bastırmanızdaki en büyük hedefiniz müşterinin dikkatini çekmek ve aklında yer etmek olmalıdır. Ticarette müşteri kazanmanın en etkili yöntemi, müşterinin aklında iyi bir izlenim bırakmaktır. dikkat çekmeyi başaran ve müşterinin beğenisini alan bir broşürden mutlaka geri dönüşler olacaktır. Bu yüzden fikir aşamasından tasarım aşamasına, bası aşamasından dağıtım aşamasına kadar her adımı dikkatlice planlanmış bir broşür hazırlanmalıdır. Belli bir maliyet ve zaman ayırıp yaptırdığınız broşürünüz amacınıza hizmet etmesi markanız açısından olumlu olacaktır.

Sanat Reklam Ajansı olarak;
Size tavsiye edeceğimiz broşür gramajlarından bazıları 115 gr, 135 gr ve maksimum 150 gr parlak kuşe kağıtlardır. 150 gr dan kalın olanlar kırım esnassında yırtılmaya sebebiyet verebilirler.
mümkünse üzerine selefon atılmalıdır. Size en fiyat ve kalite açısından en uygunu 135 gr veya 150 gr lık parlak kuşe broşürlerdir.
1000 – 2000 ve 5000 likler en çok tercih edilen ve en uygun ve en ucuz fiyatlı broşürlerdir.

Kırımlı Broşür
Hemen Ara
Whatsapp Mesaj Kutusu
Gönder