Bloknot

Bloknot

Bloknot insanların her türlü yazma, not ihtiyacını giderir. Özellikle sosyal ve yoğun bir iş hayatı olan insanlar, öğrenciler için kullanımı idealdir. Bu sayede insanlar hayatlarının daha planlı ilerlediğini fark edecek ve en önemli durumları unutmayacaklardır. Hesaplarını yapabilir, işlerinde daha pozitif olabilirler. Özellikle her eğitim statüsündeki öğrenciler hiç kuşkusuz çok fayda göreceklerdir.

Bloknot, aslında bir iş yerinde çalışıp çalışmasak dahi neredeyse her gün kullandığımız bir defter çeşididir. Özellikle iş yerlerinde çalışan insanların, unutmamak için oluşturdukları notları yahut randevu ve buna benzer bilgileri kaydettikleri yer, bloknottur. Her çeşit notu barındıran bloknot, genellikle iş yerlerinde kullanılır. Bu durumdan dolayı ki iş yerleri kendi bloknotlarını oluştururlar. Bu oluşum sürecinde ise firmanın veya iş yerinin sahip olduğu logo veya amblem gibi buna benzer firma özellikleri, bu bloknotlara yansıtılır. Bu işlem sonrasında ise bloknot, kurumsal bir kimlik kazanmış olur. Bu nedenle bloknot, iş yerleri için büyük önem arz etmekte.

Genellikle bloknotlar 80gr ve 1. hamurdan tercih edilir. Bloknot ebat olarak A6 (10X14) – A5(14X20) – A4 (20X28) ölçülerinde tercih edilir.
Ayrıca üstten tutkallı, üstten spiralli veya yandan spiralli çeşitleride bulunmaktadır.

Sanat Reklam Ajansı olarak blok not ve küp blok notlarınızda en ucuz ve en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Bloknot
Hemen Ara
Whatsapp Mesaj Kutusu
Gönder